Fani Wbijam
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1.

2 posters

Go down

bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1. Empty bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1.

Pisanie by Songo Nie Lip 09, 2023 6:39 pm

Temat do dyskutowania o najnowszym odcinku Bleacha. Co myslicie?

Ja jako ktoś kto zna fabułę, bardziej skupiam sie na ocenieniu technicznej strony, i jak dla mnie jest równie cienko co w poprzednim sezonie tego nowego Bleacha. Mam wrażenie że te postaci są z plastiku praktycznie. Nawet fanservice w tym wypadku nie trafia bo sam styl jest dziwny.

Jak chodzi o fabułe- ta część pokazująca jak to wszyscy trenują, ale tak by nic z tych treningów prawie nie pokazać była zbędna.


Ostatnio zmieniony przez Songo dnia Pon Lip 10, 2023 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Songo
Songo

Liczba postów : 20
Join date : 09/07/2023
Skąd : Gdzieś na niebie

https://swiatmitow.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1. Empty Re: bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1.

Pisanie by HANJI Pon Lip 10, 2023 1:48 pm

Dla mnie wizualnie bardzo ładnie robią ten sezon. Choć jestem fanką tej starej kanciastej kreski z pierwszego arcu i początku z Arrancarami, bo potem wszyscy wyglądają jakby mieli zeza. Postaci Quincy takie sobie. Poza kilkoma osobami są mi obojętne. Akcja z Ishidą dla mnie naciągana i śmierdzi na kilometr. Ogólnie spoko, ale tak jak poprzedni part ten chyba znowu będzie gnał jak szalony.
HANJI
HANJI

Liczba postów : 5
Join date : 10/07/2023

Powrót do góry Go down

bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1. Empty Re: bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1.

Pisanie by Songo Pon Lip 10, 2023 3:03 pm

Ogólnie z Ishidą to anime zawaliło wmieszając te sceny z czytaniem dziennika- w mandze to on wiedział o wszystkim zanim reszta [przeszła do ataku, stąd ta ich dziwna rozmowa w pokoju Kurosakiego w 1 części tego arku. i to od niego Yrwach ma część informacji. Zresztą nawet w anime - koleś od J w walce z ichigo stwierdza że ishida ma silniejsze strzały niż on sam... A tutaj zrobili jakby Ishida dopiero co do Yrwacha dołączył.
Songo
Songo

Liczba postów : 20
Join date : 09/07/2023
Skąd : Gdzieś na niebie

https://swiatmitow.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1. Empty Re: bleach thousand year blood war Part 2. Odc 1.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach